Capital Tower-Halkalı/İstanbul
0(212) 968 24 47
info@nfbilisim.com

Home

Akıllı ürünler ile hayatınızı kolaylaştırın

Güven

Müşterilerimiz bizi tercih ettiğinde bilmektedir ki herhangi bir sorunda mutlaka muhatap ve hizmet bulurlar.

Başarı

Verdiğimiz hizmetin kalitesi ve doğruluğu alışveriş platformlarında yorumlarımıza ve puanımıza yansımaktadır. Müşterilerimizin geri bildirimleri ile geldiğimiz bu noktada daha iyisini nasıl yapabiliriz planlıyoruz.

Hız

Ürün temini, kargo, satış sonrası destek bütün konularda ilk amacımız hızlı olmak tüketiciye hızlı dönüş yapabilmektir.

NF Bilişim

NF Bilişim olarak Xiaomi Akıllı Ekosistem ürünleri Distribütörüyüz. Tüketici ile direkt ilişki kurabilen ve isteklerini depolayan değil anında değerlendirip aksiyon alan bir kurgu tasarlandı. Şuan geldiğimiz noktada Platformlardaki en başarılı Akıllı ürün mağazası konumundadır. Mağazamıza sizleri de bekleriz.

Dreame

Uzun yıllardır Akıllı Ekosistem ürünleri ithalatı yapan firmamız bir fark katabilmek adına Xiaomi dahil bir çok robot süpürgenin alt yapı ve yazılım mimarisini üreten Dreame markası ile iletişim kurarak Distribütörlük talebinde bulundu. Dreame bu talebi ülkemizdeki faaliyetlerimizi ve satış hacmimizi inceledikten sonra olumlu sonuçlandırdı.

Dreame markasının Türkiye’deki tek ve yetkili distribütör konumunda olan firmamız bünyesine kalite odaklı markaları katarak ilerleyişine devam etmektedir.

Dreame Türkiye web sitemizi ziyaret ederek Premium ürünler ile tanışabilirsiniz.

Sentar

Yetkili Distribütörü olduğumuz Sentar markası, ülkemizde en yaygın kullanılan çocuk takip saati üreticisidir. Yeni üretime geçilen Sentar Mop 1S Robot süpürge ile değerine değer katmıştır. Yenilikçi bir vizyona sahip adımlarla ilerlemekteyiz. Kullanıcıların isteklerine göre üretilen cihazlar üzerinde maksimum düzenlemeler yapmaktayız.

Ürünlerimiz C1 Ekosistem Teknik Servis anlaşmalıdır.

Ürünlerimiz ile alakalı servis işlemlerini C1 Ekosistem Teknik Servis yürütmektedir. Sorun ve servis işlemleri için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.